Дан под маскама

Традиционално, и ове године, последњег дана полугодишта у школи је организован “Дан под маскама” овогодишња тема биле су митологије разних народа. Ученици су, као и сваке године, показали изузетну креативност. У оквиру програма, имали су прилику да о историји костима и позиву костимографа чују најзначајније информације од афирмисаног краљевачког костимографа Стефана Савковића, који је био гост наше школе. Додељене су и награде за пријатељство. Титулу најлепше маске одвојили: 1. Дуња Солић IV/2, 2. Михаило IV/2, 3. Лана Ивановић III/1. Ученицима су додељене дупломе и приходне награде. У сјајној атмосфери, и ове године, дочекали смо крај полугодишта. Захваљујемо се свима на труду и креативности.