ДОДЕЛА ДИПЛОМА И ВИДОВДАНСКИХ НАГРАДА УЧЕНИЦИМА НАШЕ ШКОЛЕ

У просторијама Уметничке школе, 15. јуна, одржана је свечаност доделе диплома матурантима.

Након доделе диплома, посебно су похваљени и награђени Бранислава Маричић (ђак генерације) и најуспешнији ученици на смеру: Вељко Јаковљевић (ликoвни техничар), Огњен Вукановић (техничар дизајна графике) и Михаило Мaтовић (т.д. ентеријера и инд. производа). Ученицима су упућене топле жеље да успешно наставе своје образовање и уметничко стваралаштво, чиме ће допринети културном животу заједнице и шире.

28. јуна у свечаној сали Скупштине града Краљева, одржана је церемонија доделе Видовданских награда. На овом догађају истакнути су изузетни резултати ученика на републичким конкурсима, чиме су додатно обогатили културну сцену града. Награђени су Бранислава Маричић (ђак генерације), Анастасија Егерић и Лука Станковић, који су освојили награде на републичким конкурсима из области уметности.